Slovenské století na Slovensku. Přispějete?

V první polovině května se uskuteční turné, na němž bude Pavel Kosatík představovat svou poslední knihu Slovenské století čtenářům na Slovensku.

“Diskutovat je ale nutné nejen o minulosti, ale hlavně o budoucnosti našich dvou národů. Proto vyrážím na začátku května na cestu od Pezinku přes Martin, Kežmarok, Prešov, Košice, Nitru, Banskou Bystricu, Ružomberok atd. atd. zpět do Bratislavy, abych se setkával se slovenskými čtenáři, s lidmi, kteří jako já věří v možnost vzájemnosti. Abych podpořil česko-slovenskou komunikaci v různých rovinách. Chci propojovat lidi, kteří k sobě mají blízko a možná o tom zatím nevědí. Na obou stranách hranic.

Rozhodli jsme se pro crowdfundingovou kampaň na pokrytí cestovních nákladů a propagace turné. Poķud se rozhodnete přispět alespoň malou částkou, děkujeme. Můžeme za to nabídnout symbolické odměny a velký vděk. Zde najdete možnosti, jak přispět.

Kampaň na slovenském portále Donio je zde.

Kniha Slovenské století vyšla na sklonku minulého roku a dočkala se mimořádného ohlasu u českých čtenářů, ale i na slovenské straně. Nakladatelství Torst už přichystalo třetí dotisk.

Share Button